X
X

Hosting (Barındırma)

AnasayfaYazılarHosting (Barındırma)Hosting (Barındırma)

Güvenli Bil hosting ve domain satış hizmetini Güvenli Bil  markası altında Güvenli Bil  internet adresinde sağlamaktadır. Güvenli Bil  üzerinden kredi kartı ile domain ve hosting satın alabilir online takip ve işlemlerinizi yapabilirsiniz. Güvenli Bil  hosting hizmetini sadece kurumsal firmalara sağlamaktadır. Tamamen kendisine ait sunucular üzerinden hosting hizmeti veren Güvenli Bil  size sorunsuz bir hosting garantisi vermektedir.

Web siteniz tamamlanıp internette sunuma hazır olduğunda, bu siteyi bir sunucuya yani server'a sahip olmanız gerekmektedir. Serverlar internete 24 saat bağlı sunuculardır. Sitenize girmek isteyen kişi adres çubuğuna sizin alan adınızı yazdığında sunucuya bağlanır ve sizin bilgilerinizi görmesini sağlar. Böylece isteyen herkes bilgilerinize istedikleri zaman erişebileceklerdir. Tabi ki kendi bilgilerinizi kendi bilgisayarlarınız üzerinde de görebilirsiniz. Böyle bir durumda internete bağlanmanıza da gerek yoktur. Ama sitenize herkesin erişmesini itiyorsanız sitenizi bir sunucuda barındırmanız gerekmektedir. Biz bu hizmete 

hosting adını veriyoruz. Kendi sunumunu yapmak ve bunu devam ettirmek her firmaya ekstra maliyetler anlamına gelmektedir. Aşırı maliyetlerden dolayı bugün birçok firma bu hizmetleri çok daha ekonomik ve zahmetsiz olarak bu hizmeti veren kurumlardan almaktadır. Böylece zamandan ve paradan büyük ölçüde tasarruf etmektedirler. Sizin adınıza hosting işlemlerini de biz yapıyoruz.

Nasıl bir hosting almalıyım bölümümüzü gözden geçirerek, hosting paketleri bölümümüzden size en uygun hosting paketini seçebilirsiniz.


Top