X
X

Güzellik Merkezi Yazılımı, Randevu Sistemi Uygulaması

AnasayfaYazılarGüzellik Salonu Randevu SistemiGüzellik Merkezi Yazılımı, Randevu ...

Geleneksel yöntemlerle rezervasyon tutma dönemi geride kaldı! Artık Salon Randevu ile işletmenizin randevu ve iş yönetimini daha kolay ve verimli hale getirebilirsiniz. Nerede olursanız olun, tüm online randevularınızı tek bir yerden kolayca yönetin. Salon Randevu, size işletmenizi daha etkili bir şekilde yönetme imkanı sunuyor.

Güzelli Salonu ve Merkezi Online Randevu Yönetimi:

Artık müşterileriniz online olarak randevu alabilir ve işletmeniz için en uygun zamanı seçebilirler. Onaylanan randevular için otomatik SMS bildirimleri ile müşterilerinizin hatırlatılmasını sağlayarak, karışıklıkların önüne geçebilirsiniz. İşletme sahibi ve personel için kullanımı kolay panel sayesinde randevularınızı kolayca takip edebilirsiniz.

Güzellik Salonu Müşteri Yönetim Sistemi:

Her müşteriniz için ayrıntılı bir profil oluşturabilirsiniz. Bu profiller sayesinde müşteri takibini kolaylaştırarak, müşteri sadakatini artırabilirsiniz. Ayrıca, müşteri geçmişlerini raporlayarak, kişiselleştirilmiş hizmet sunma şansını elde edersiniz.

Güzellik Merkezi Adisyon Yönetimi:

Her müşteriniz için ayrı ayrı adisyon bilgisi tutarak gelir durumunuzu kolayca analiz edebilirsiniz. Bu sayede hesaplarınızda karışıklık çıkmasını önler ve her müşterinize daha kişiselleştirilmiş hizmet sunabilirsiniz.

Güzellik Merkezi Gelişmiş Raporlama:

İşletmenizin aylık ve yıllık büyüme oranlarını görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca, gelir/gider oranlarınızı takip ederek pazarlama stratejilerinizi geliştirebilir ve işletmenizin ilerleyişini daha iyi anlayabilirsiniz.

Güzellik Merkezi Stok Yönetimi:

Satışını yaptığınız ürünlerin fiyat ve stok adedini görüntüleyerek düzenli bir stok yönetimi elde edin. Otomatik olarak güncellenen stoklar sayesinde zamandan tasarruf edebilir ve envanterinizin akışını daha kolay takip edebilirsiniz.

Güzellik Salonu Otomatik SMS Bildirimi ve Hatırlatma:

Müşterilerinize otomatik hatırlatıcı SMS'ler göndererek müşteri memnuniyetinizi artırın ve müşteri kayıplarını önleyin. Özel günlerde gönderilen mesajlarla müşterilerinizi hatırlayarak ilişkilerinizi güçlendirin.

Salon Randevu ile işletmenizin verimliliğini artırın ve müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarın! (Güvenli Bilişim)


Top