X
X

E-Ticaret

AnasayfaHaberiniz Olsun.E-Ticaret

Tamamı Güvenli Bil yazılım ekibi tarafından geliştirilmiş ve 2010 yılında tamamlanmış E-Ticaret Yazılımı Türkiye' nin en hızlı çalışan ve en iyi google optimizasyonuna sahip e-ticaret yazılımı olarak kullanılmaya başlanmıştır. 

E-Ticaret yazılımı hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen: [email protected]  iRTiBAT formu (iletişim sayfasına link verilecek) sayfamızdan bize ulaşın.

Günümüzün en büyük yatırım alanlarından biri haline gelen e-ticaret siteleri size internette sanal bir mağaza açma ve ürünlerinizi binlerce kullanıcıya ulaştırmanızı sağlıyor. Kredi kartı ve kargo sistemi ile uzaktan satış imkanı sunan bu sistem alışılagelmiş birebir satış mantığının yanında çok fazla avantaj sağlamaktadır. Aynı anda siteniz binlerce kullanıcının satış yapmasına olanak sağlar ve müşteri temsilcisi görevi görür.

E-Ticaret konusunda en çok dikkat edilmesi gereken hususlar şu şekilde sıralanabilir.

E-Ticaret yazılımının güvenliği

SSL (Security Server Licence) Sertifikası sayesinde sitenizden yapılan bilgi trafiği farklı bir hat üzerinden sağlanmakta ve bu bilgilerin dış kullanıcılar tarafından hiç bir şekilde görünmemesini sağlamaktadır. Bankalar site için Sanal Pos hizmeti vermek için SSL Sertifikasının alınmasını zorunlu tutmaktadırlar.

E-Ticaret Yazılımının Kullanışlı Olması

internet üzerinden alışveriş yapmak isteyen her kullanıcı uzman bir internet kullanıcı olmak zorunda değildir. Amatör kullanıcılar da sizin müşteriniz olabilir. işte bu aşamada sitenin kullanışlı ve amatör kullanıcılar tarafından bile kolayca alışveriş yapılabilir bir yapıya olmalıdır.

Hosting (Barındırma) Hizmetinin E-Ticaret Sitesindeki Önemi

E-Ticaret sitelerinde en çok dikkat edilmesi gereken konu hosting konusudur. Bir web sitesinin yayını bu servis ile yapılmaktadır. Yazılımın çeşitli modüllerini destekleyen (Database, Component) hızlı bir hosting olması gerekmektedir. Eğer E-Ticaret yazılımı ASP ve ASP NET ile yazılmış ise Windows Hosting en doğru seçimdir. Yazılım PHP ise Linux bir server daha düzenli bir çalışma sağlayacaktır. 

E-Ticaret konularında destek almak ve bu işi uzmanına bırakmak size en doğru tercih olarak geliyorsa bizimle iletişime geçin. Size E-Ticaret kurulumunu her alanda en profesyonel şekilde yapalım.Elektronik Ticaret, istanbul E-Ticaret Tasarımı, Sanal Mağaza Kurulumu, internetten Ticaret, E-Ticaret Firmaları, E-Ticaret şirketleri, Sanal Mağazalar, Online Satış Siteleri, Asp E-Ticaret Siteleri


Top